Monday 7 October 2013

slimībā ārā, veselība iekšā

Brīdī, kad man likās, ka 're' kā man gan nekādi draņķi klāt nelīp un esmu vesels kā sīpols jau nez cik ilgi' manā kaklā iedūrās skrāpis. Ar sajūtām, ka tiešām kāds ar nazi novelk pār kaklu no iekšpuses, katru reizi, kad riju siekalas. Nepienāca i ne vakars, kad jau ķermeni pārņēma karsoņi un vājumi. Un tam bija jādara gals, jo apkures sezona sākusies vēl nav un slimot ir mokoši, kur nu vēl ilgāk par pāris dienām.
Lūk, pāris, iepriekš nepierakstītie, risinājumi:

Recepte pret #1

Karstais dzēriens.
Katliņā, kurā ir ieliets nedaudz ūdens, iebēru sauju vasarā sasaldēto upeņu, pievienoju nedaudz pīlādžogu, pusi apelsīna, pusi citrona, nedaudz ar mizotāju, iemizoju ingvera plēksnes. 
Svarīgi katliņa saturu nevārīt, jo tad visi vitamīni iztvaikos aukstās virtuves griestos un virtuvi tas arī diez vai uzsildīs. Ja jūt, ka katliņš jau karsts - noņem to no uguns un nedaudz ļauj ievilkties. Tad pievieno nedaudz medu. Savā gadījumā, pievienoju arī šļuku ruma.
Recepte pret #2

Šo, satraucoties par manu veselību, man ieteica Aiks.
Granātābola sēklas + medus. Uz 1/2 granātābola liku 2 1/2 tējkarotes medus.
Vairāk par pusi vienā reizē labāk negatavot, jo granātābols pazemina asinsspiedienu un nudien uznāk tāds kā patīkams vājums un atslābums. Lielisks pirms gulētiešanas.
Ja nu sajūtas pārāk vāji, vajadzētu apēst pāris gabaliņus šokolādes.uz veselību!No comments:

Post a Comment